Кількість
|
Вартість
|
||
|
Система АСД-2Ф при пероральному застосуванні надає активізуючу дію на ЦНС та вегетативну нервову систему, стимулює препаратну діяльність шлунково-кишкового тракту, секрецію травних залоз, активність травних та тканинних ферментів, підвищує проникнення іонів Na+ та K+ через клітинні травлення, засвоєння живих речовин. та підвищення природної резистентності шкідливих речовин. При зовнішньому застосуванні препарат стимулює активність ретикулоендотеліальної системи, нормалізує трофіку та прискорює регенерацію пошкоджених тканин, має виражену антисептичну та протизапальну дію.
препарат АСД-2 містить у своєму складі сполуки з активною сульфгідрильною групою, похідні аліфатичні аміни, карбонові кислоти, аліфатичні та циклічні вуглеводні, похідні аміди та воду . На вигляд є рідина від жовтого до темно-червоного кольору зі специфічним запахом, що добре змішується з водою. Допускається наявність дрібного чорного осаду. Випускають препарат у формі стерильного розчину, розфасованого по 20 мл та 100 мл у скляні флакони.
Рекомендації
призначають сільськогосподарським тваринам (в тому числі птахам) та собакам, з лікувальною та профілактичною метою при хворобах шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи, ураженні шкірних покривів, порушенні обмінних речовин, для стимуляції діяльності центральної та вегетативної нервової систем, підвищення природної резистентності. у ослаблених і перехворілих на інфекційні та інвазійні хвороби тварин, а також для стимуляції росту та розвитку поросят, курчат і підвищують несучість курей.
Антисептичний стимулятор (АСД)
1. Історія створення препарату, його характеристика
Одразу після закінчення війни один із “ящиків” отримав секретне урядове замовлення. Вченим потрібно було створити препарат, який у разі хімічної війни захистить людей та тварин від впливу хімічних речовин та радіації. Такий препарат був розроблений у 1946 році та застосовувався на практиці Олексієм Власевичем Дороговим.
Препарат був засекречений і ним користувалися найвищі державні діячі.
1950 року А.В. Дорогову було видано авторське свідоцтво на винахід АСД, а 1951 року препарат розсекретили. Він був дозволений Фармакологічним комітетом МОЗ СРСР до виробництва та застосування і був включений до «Фармакопеї» Машковського.
За зазначений період А.В.Дорогов лікував людей від різних захворювань, а також до онкологічних у занедбаній формі.
Так що ж є АСД?
Ще в 1941 році академік АН УРСР Володимир Петрович Філатов (1875-1956) створив вчення про біогенні стимулятори, які впливають на шкірно ізольовані клітини живої тканини, яка перебуває в несприятливих умовах. Таким чином, внаслідок боротьби за виживання клітин виділяються рідкі біогенні стимулятори, інакше кажучи, тканина на певній стадії загибелі секретує їх.
Внаслідок фракційної перегонки м'ясо-кісткового борошна та тваринних матеріалів професору О.В. Дорогову виділяють 3 фракції АСД, що мають різне функціональне застосування. У 1950-ті роки він лікував, переважно, фракцією № 1 АСД – найактивнішою.
Весь медичний світ розумів, що цей потужний препарат є великим конкурентом традиційних консервативних методів лікування. А.В. Дорогову запропонували великі винагороди, або він припинив подальші дослідження АСД при проведенні всіх практичних хвороб, але він відмовився і в результаті був убитий на своїй машині у віці 42-х років.
Професор О.В. Дорогов створив низку лікувальних препаратів і методик лікування різних захворювань у людей і тварин. Проте найпомітнішим став препарат АСД.
Наразі справу батька продовжує його дочка – Дорогова Ольга Олексіївна, алерголог-імунолог.
Особливість цього препарату полягає в тому, що в ньому відсутні синтетичні компоненти. АСД є 100% натуральним продуктом, тому він не токсичний та не забезпечує надійних реакцій;
- Друга особливість - вітчизняне походження. Відомо, що лікарські препарати є найбільш корисними та ефективними для жителів тих регіонів, де на основі місцевих матеріалів випускаються ці ліки;
– третя особливість АСД – його багато функціональність. препарат, завдяки своїй унікальній формулі та високій біологічній активності, стимулює роботу всіх систем організму;
- четверта перевага - АСД не вступає в реакцію з іншими ліками;
- п'ята особливість - АСД виводиться з речовин через легені і не має кумулятивного ефекту, на відміну від багатьох інших ліків.
2.Фармакологічні властивості та застосування АСД
Препарат АСД впливає на ендокринну, імунну, вегетативну системи. Активна дія АСД на імунну систему дозволяє сильно підвищити імунітет, що дозволяє організму самому боротися з такими хворобами, як туберкульоз, астма, міокардит, коліт, поліартрит, стенокардія, виразкова хвороба, ревмока.